Pet Taksi2019-07-22T18:36:06+00:00

Pet Taksi

Dostlarınız PitaPet’e Emanet !

Şehirlerarası evcil hayvan taşıma sektöründe pazara yön veren bir konumda bulunan firmamız, pet taksi dahilinde sunduğu etkin ve üstün hizmet kalitesi ile dostlarınız için güvenilir bir yolculuk vaat etmekle kalmıyor, bu vaadini inşa ettiği hizmet standartlarından ödün vermeyecek şekilde gerçekleştiriyor !

Hemen Bilgi Al !
Araç temizliği ile ilgili süreciniz nasıl işliyor ?2019-07-22T16:58:17+00:00

Güvenilir ve sektöre yön veren pet taşımacılığı parolası ile yola çıkan bir firma olarak üzerinde hayli durduğumuz konuların başında araç temizliği geliyor. Yolculuk öncesi ve yolculuk sonrası süreçte araçlarımız ekip arkadaşlarımız tarafından dezenfekte edilip, gerekli kontroller sağlandıktan sonra tekrar hizmete alınıyor. Dolayısıyla Pitapet Pet Nakil olarak araç temizliği noktasında sizlere kesin bir garanti veriyor, dostlarımızın güvenilir ve huzurlu bir ortamda yolculuk etmesini sağlıyoruz.

Pet taşımacılığı sırasında mola süreciniz nasıl işliyor ?2019-07-22T16:57:57+00:00

Yolculuk esnasında mola periyotları ekip arkadaşlarımız tarafından belirlenmekte olup, tespit edilen güvenli ortamlarda köpek dostlarımızı gezdirerek yolculuk esnasında oluşması muhtemel stresi en aza indirmeye çalışıyoruz. Kedi dostlarımızın diğer evcil hayvanlarımıza kıyasla daha hareketli yapıya sahip olmaları dolayısıyla mola esnasında kendilerini gezdiremesek de, kafes içerisinde tüm ilgili bakımlarını yapıyoruz.

Yolculuk sırasında dostlarımıza herhangi bir ilaç uygulamanız var mı ?2019-07-22T16:57:36+00:00

Dostlarımıza yolculuk esnasında sakinleştirici ilaç kategorisinde yer alan ilaçlar kesinlikle uygulanmamaktadır. Göz damlası gibi yolculuğa engel teşkil etmeyecek ilaçlar duruma bağlı olarak tarafımızca uygulanmaktadır. Buna ek olarak; dostlarına sakinleştirici uygulanmasını isteyen müşterilerimizin bu uygulamayı veteriner gözetiminde yapması ve bizlere veterinerden imzalı belge vermesi gerekmektedir.

Pet taşımacılığı sırasında refakatçi kabulü oluyor mu ?2019-07-22T16:59:03+00:00

Pitapet Pet Nakil olarak bünyemizde sunduğumuz pet taksi hizmeti ‘Express’ ve ‘VIP’ olmak üzere ikiye ayrılır. Express pet taksi hizmetinde refakatçi kabulümüz olmamakla birlikte, VIP pet taksi hizmetinde refakatçi kabul ediyoruz.

Araç içerisindeki kafesler birbirinden bağımsız mı ?2019-07-22T16:56:08+00:00

Dostlarımızı taşıdığımız kafeslerin tümü birbirinden bağımsız olmakla birlikte araçlarımız, güvenilir pet taşımacılığı hizmetimizden faydalanan dostlarımızın refahı düşünülerek tasarlanmıştır.

Şehirlerarası pet taşıma hizmeti esnasında dostlarımızın mama ihtiyaçları nasıl karşılanıyor ?2019-07-22T16:55:46+00:00

Pet taksi hizmeti esnasında dostlarımızın karşı karşıya kalması muhtemel sağlık problemlerini minimize etmek adına mama ihtiyaçlarının tümü firmamız tarafından karşılanmakla birlikte, istek doğrultusunda sizlerden teslim aldığımız mamaları da dostlarımıza ulaştırabiliyoruz.

Pet taksi hizmetinin sağladığı araçlarda klima mevcut mudur ?2019-07-22T16:55:06+00:00

Araçlarımızın tümünde havalandırma ve klima sistemi mevcut olup, bu sistemlerin kurulumu ve düzenli bakımındaki temel hedef; dostlarımızın güvenli bir şekilde taşınmasının teminat altına alınmasıdır.

Pet Taksi Hizmetiyle İlgili Her Şey !

Genel itibariyle bakıldığındapet taksi hizmeti, şehirlerarası hayvan taşıma ihtiyacı içerisinde olan hayvanseverlerin minik dostlarının taşıma sürecini tüm yönüyle bize emanet etmesi olarak tanımlanabilir. Pet kargo sürecinin ilk aşamasında minik dostlarımızı sizlerden emanet alıyor, daha sonrasında ise kendilerini araçlarımızda yer alan özel bölmelerde konumlandırarak rahat ve konforlu bir yolculuk sürecini garanti altına alıyoruz. Yolculuk boyunca dostlarımızı sürekli kontrol altına tutarak teslim edilecekleri noktaya kadar rutin kontrollerimize birçok kez devam ediyor ve ortaya çıkması muhtemel aksiliklere karşı önlem alıyoruz.

Pet taksi hizmeti boyunca minik dostlarımızın mümkün olabilecek en yüksek konfor düzeyine ulaşması adına taşıma öncesinde sizlerden hassas davranış beklediğimiz noktaları sıralamak istersek;

  • Yolculuk esnasında en sık karşılaşılan problem, dostlarımızın kafes ortamı ve araçlara alışkın olmaması sebebiyle stres altına girmesidir. Bu nedenden ötürü, daha önce herhangi bir şekilde araç içerisinde yer almamış olan dostlarımız için seyahat öncesinde araçla kısa birkaç deneme yapmak rahat bir yolculuğun önünü açacaktır. Buna ek olarak; taşınması planlanan evcil hayvanın kafese uyum sağlayabilmesi adına ev ortamında kafes içerisine konularak bir alıştırma sürecine tabi tutulması gerekir. Burada altı çizilen her iki faaliyet de, dostlarımızın pet taksisüreci boyunca stresli dakikalarının azaltılmasını sağlaması açısından hayli kritiktir.
  • Taşınması planlanan evcil hayvanımızın son 24 saatteki beslenme tarzı da yolculuğun konforu açısından önem taşır. Yolculuğun minimum stres ve baskı altında geçmesi adına, son 24 saatte köpekler için kemik yedirmenin yanlış olacağının altını çizmek gerekir. Bunun yanında; yolculuk öncesindeki son 8 saatte yoğun bir beslenme programı olmamalı ve son 4 saatte ise herhangi bir şekilde dostlarımıza besin verilmemelidir. Beslenme noktasında bu denli hassas davranılmasının nedeni; pet taksiesnasında kusma ya da mide bulantısı gibi bir problem ile karşılaşılmasının, minik dostlarımız üzerinde yarattığı etkiyi minimize etmek amacına dayanır. Kusma yahut mide bulantısı problemiyle sık sık karşılaşan evcil hayvanlarınız için yolculuktan önce veterinerler ile görüşerek gerekli ilaç ve tavsiyeleri almanız doğru olacaktır.
  • Evcil hayvanlarınızın aracımızda yer alan kafeslerde geçireceği ilk an kritik bir dönem olarak nitelendirilebilir. Bu nedenle; yolculuktan önce evcil hayvanlarınızı açık havada gezdirmeniz ve fiziksel aktivitede bulunmalarını sağlamanız, yolculuğun ilk bölümünde kafesi bir dinlenme ortamı olarak görmelerine, böylece yolculuk esnasındaki stres düzeylerinin azalmasına yardımcı olacaktır. Buna ilave olarak; yolculuktan önce tuvalet ihtiyacının giderilmesi de üzerinde durulması gereken bir noktadır.
  • Bir önceki paragrafta ifade edilen kafese uyum sürecinin daha kolay atlatılması adına dostunuzun sevdiği bir oyuncağını yolculuktan onun kafesine koymanız yerinde bir davranış olur. Buna ek olarak; yolculukta kullanılacak kafesin etrafını da sevdiği bir örtü ya da battaniye ile sarabilirsiniz.
  • Yolculuk öncesinde kullanılan tasmanın türü de yolculuğun konforu üzerinde etki sahibidir. Üzerinde isim olan bir boyun tasması evcil hayvanlarınınızın taşınması noktasında yeterli olacaktır. Vücut tasması yahut dostumuza uygun olmayan bir boyun tasması, dostlarımızın kendine zarar vermesinin dahi önünü açabilir.

Bu açıdan bakıldığında; pet taksisürecinin tümünü kontrol altında tuttuğumuzu ve dostlarımızın kaliteli bir yolculuk sürecini garanti altına aldığımızı açık bir şekilde ifade etmek mümkündür !

Pitapet Pet Nakil olarak dostlarımızı ulaşacağı noktaya kadar özel ortamlarda rahat ettiriyor, son model araçlarımız ile keyifli bir yolculuk yaşatıyoruz. Sevgi süreci ve iş disiplini kavramları üzerine inşa ettiğimiz pet kargo sürecinde, sunduğumuz hassas yolculuk standartları ile sektörde hizmet veren firmalar içerisinde ön plana çıkıyoruz.

ling increase|gnc men's weight loss pills|best way to eat cannabis coconut oil
Go to Top