Pet Taksi ve Pet Kargo Fiyatları

Güvenle Taşıyoruz !

Şehirlerarası evcil hayvan taşıma sektöründe uzun yıllardır yer almanın getirdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşan personelimiz ve minik dostlarımızın konforu düşünülerek tasarlanan araçlarımız ile dostlarımızı güvenle taşıyoruz.

Hemen Bilgi Al !

Pet taksi fiyatları kapsamında üzerinde durulması gereken temel noktaları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Pet taksi ve pet kargo fiyatları dahilinde belirlediğimiz fiyat politikası mevsim koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fiyatların değişkenlik göstermesindeki temel nokta; pet taksi hizmetinin kapsamının mevsim koşulları ile ilişkili olarak değişmesidir.
  • Teslim alma ve teslim etme lokasyonlarımıza bağlı olarak da pet kargo fiyatları kapsamında belirlediğimiz aralık değişkenlik göstermektedir. Güzergahlarımızı bu sayfa içerisinde bulabilir, ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil olmakla birlikte, KDV oranı yasal prosedürler kapsamında % 18 olarak belirlenmiştir.
  • Ödeme açısından bakıldığında; rezervasyon için % 50 kapora alınmakta ve kredi kartına çeşitli taksi seçenekleri sunulmaktadır.
  • Express pet taksi fiyatları, Vip pet taksi fiyatları ile farklılık göstermektedir.
  • Yalnızca yurt içi kapsamında değil, yurt dışı bazlı olarak da pet transfer ve pet taksi hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek çalışma sistemimiz  ve hizmet kalitemiz ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Pet Takside Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hiç şüphesiz evcil dostlarımız oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve bizler için önemsiz gözüken birkaç ufak nokta onların yaşantısına kritik bir öneme sahip olabilir. Bu bağlamda, pet taksi hizmeti öncesinde dikkat edilmesi gereken temel noktaları, sizlere yolculuk süreci ile ilgili pratik bir rehber olması ve evcil dostlarımızın taşıma sürecini inşa ettiğimiz mutluluk ve konfor kavramlarını detaylandırmak adına derledik.

Yolculuk Öncesi Beslenme

Özellikle köpek dostlarımızın pet taksi öncesindeki beslenme süreci, yolculuğun onun adına stressiz geçmesi açısından hayli önemlidir. Yolculuktan önceki 24 saatlik periyotta köpeğinize herhangi bir şekilde kemik içeren besin vermemeniz, mide bulantısı ya da kusmaya bağlı stresin önüne geçer. Burada elbette köpeğinizin davranışlarını tüm yönleriyle biliyor olmanız da önemli bir etkendir. Araç ile yapılan yolculuklarda bazı dostlarımızın kusma gibi çok ciddi bir problemi olabilir. Yolculuk edecek dostunuzun bu tarz bir problemi var ise, yolculuktan önce veteriner hekime başvurarak ilaç tavsiyesi almanız, şüphesiz yolculuk kalitesine olumlu yönde katkı sağlayacaktır.

Yolculuk Öncesi ve Esnasında Stresin Azaltılması

Pet kargo hizmetinde karşılaşılan en önemli problemlerin başında dostlarımızın yaşadığı stres gelir. Bu stresin azaltılması noktasında etken faktörlerden biri; bir önceki paragrafta belirtilen yolculuk öncesi beslenmedir. Stresin azaltılması kapsamında etkisi kanıtlanan etkinliklerin başında ise; fiziksel aktivite ve yolculuk öncesinde ve sırasında temiz hava gelir.

Yolculuk öncesinde minik dostlarımızın fiziksel aktivite ile yorulması, araç içerisinde geçirecekleri ilk saatleri dinlenerek geçirmelerine böylelikle adaptasyon probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Araçla seyahat etmenin getirdiği stresin ortadan kalkmasına yardımcı olan bir diğer faktör ise; dostunuzun sevdiği bir oyuncağı, örtüsü ya da battaniyesinin yolculuk esnasında ona verilmesidir.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin getirdiği tecrübe ile gözlemlediğimiz bu durum, dostlarımızın kendini güvende hissetmesi esasına dayanmakla birlikte, seyahat esnasında vakit geçirmelerini de sağlamaktadır.

Pet taksi süreci esnasında ekibimiz tarafından belirlenen aralıklarla verdiğimiz molalarda tüm dostlarımızın açık hava almasını sağlıyor, gerekli görülen durumlarda araç ve kafes temizliğini de mola esnasında yaparak, iki temel hizmet standartımız olan mutluluk ve konfor kavramlarının altını doldurmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de minik dostunuzu alanında uzman ve güvenilir ekibimize emanet etmek istiyorsanız, bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçin ve pet taksi fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm detayları öğrenin !

  • Labrador Retriever özellikleri noktasında tüm detaylar PitaPet'de.

Labrador Retriever Köpek ve Özellikleri

Temmuz 21st, 2019|Labrador Retriever Köpek ve Özellikleri için yorumlar kapalı

Kökenleri Kanada'ya dayanan ve beslenme, bakım, eğitim süreçlerinde birtakım hassasiyetler göz önünde bulundurularak beslendiği takdirde 12 yıla kadar yaşayabilse de ortalama yaşam süresi 10-12 yıl arasında değişen Labrador Retriever köpek ırkı, birçok köpek ırkının ortaya

  • Pekinez köpek ırkları zaman zaman agresif davranışlar sergilebilir.

Pekinez Köpek Irkı ve Özellikleri

Haziran 26th, 2019|Pekinez Köpek Irkı ve Özellikleri için yorumlar kapalı

İnatçı özellikleri ile dikkat çeken ve bu özellikleri nedeniyle eğitim sürecinde diğer ırklara kıyasla daha hassas davranılması gereken Pekinez köpek ırkı, en popüler ve çok beslenen köpek ırkları içerisinde yer alan, küçük

  • Argentino Dogo köpek ırkı erken dönemde eğitildiği takdirde sosyal çevre ile oldukça uyumludur.

Dogo Argentino Köpek ve Özellikleri

Haziran 4th, 2019|Dogo Argentino Köpek ve Özellikleri için yorumlar kapalı

1920 yılında Dr. Antonio Nores Martinez'in öncülük ettiği çalışmalar neticesinde 9 ayrı cinsin karması olarak ortaya çıkan Dogo Argentino köpek ırkı, Güney Amerika kökenli ilk avcı köpeği olma özelliği ile köpekseverlerin hafızasında yer eden