Köpek Oteli

Can dostlarımız olan köpekler her ne kadar ailemizin bir parçası olsalar da bazı durumlardan onlardan ayrı kalmak durumunda kalabiliyoruz. İş seyahatlerinde, tatillerde, sağlık problemlerinde ve ev değiştirme gibi durumlarda ‘köpeğimiz ne olacak?’ sorularıyla endişelenmenize gerek yok. PitaPet köpek oteli can dostlarınıza kendi evlerindeymiş gibi hissedebileceği, rahatça koşup oynayabileceği, yalnızlık stresinden uzak, arkadaşlar edinip sosyalleşebileceği güvenli bir yerdir. İsteğiniz doğrultusunda özel servis aracımızla can dostumuzu evden teslim alıp daha sonra geri bırakma hizmetimiz de bulunmaktadır. Ayrıca otelimizden ayrılma vakti gelen köpeklerimizin saati bildirildiği takdirde banyoları da yaptırılarak teslim edilmektedir.

Dostlarınız PitaPet Köpek Oteli ile Güvende !

PitaPet köpek oteli olarak amacımız; siz kıymetli müşterilerimize ve minik misafirlerimize sağlıklı,huzurlu, mutlu ve stressiz bir yaşam alanı oluşturmak. Dostlarımıza, profesyonel pet bakıcılarımızla en iyi şartlarda konaklama ve bakım hizmeti sunmaktayız. Otelimizde misafirlerimiz iki farklı bölümde konaklama imkanı sunuyoruz.

  • Ard arda kafeslerden meydana gelen bölüm
  • Her birinin içi 7 m2lik açık/kapalı bölmeli, zemini epoksiyle kaplanmış bölüm

düzenli olarak hergün temizlik, dezenfekte ve havalandırma yapılarak uygun hijyen koşullarının sağlandığı ve gün içerisinde sık aralıklarla köpeklerimizin bakıcı ekip tarafından takip edilip, veteriner hekim tarafından (fiziksel ve ruhsal hali, suyu maması) kontrol edildiği kafeslerimiz mevcuttur. Sizden ve alışık olduğu ortamdan uzakta kalan patili dostlarımızla kurduğumuz samimi iletişimle, köpeklerimizin kendilerini güvende hissederek mutlu olmaları için çaba gösteriyoruz.

İstanbul Köpek Oteli Hizmeti

Köpek oteli hizmetimizden faydalanabilmeniz için, köpeğinizi getirmeden öncel yapmanız gereken bir takım hazırlıklar vardır. Bunlar;

  • Genel sağlık durumunu veteriner hekiminize kontrol ettirip aşılarının güncel ve tam olduğundan emin olmalısınız ayrıca gelirken aşı karnesini de muhakkak getirmelisiniz.
  • Otelimize gelecek olan köpek dostlarımızı kabul edebilmemiz için Bordotella aşısının yapılmış olmasını önemsiyoruz. Bunun sebebi köpeklerin bir arada bulunduğu ortamlarda bulaşıcı hastalıklara karşı önlem almaktır. Bu sebeple buraya gelen dostlarımızın aşılarının yaptırılmış olması şarttır.
  • Köpeğinizin kullandığı herhangi ilaç, vitamin ya da herhangi bir gıda takviyesi varsa bu bilgiyi veteriner hekimle paylaşın.