Kedi Oteli

Günlük yaşamın koşuşturmacasındayada seyahate çıkacağınız zamanlarda bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Siz işlerinizi halledene dek, biz can dostlarınızı en iyi şekilde misafir ederiz. PitaPet ailesi olarak, minik dostlarımızın sevgisini bilen ve yaşayan bir aileyiz. Sizin sevdikleriniz bizim de sevdiklerimizdir. Siz yokken onlara gerekli ilgiyi ve şefkati göstereceğimizden hiçbir kuşkunuz olmasın. Onları mutlu yuvalarından çıkarıp, tekrardan yuvalarına teslim etmek bizim görevimizdir. Türkiye çapında dilediğiniz her nokta için ayrıca Pet nakil hizmetlerimiz de bulunmaktadır. de sunduğumuz Kedi pansiyonu hizmetimiz isterseniz ev ortamında özel odalarda yada güvenliği sağlanmış bahçe ortamında olmaktadır.

İstanbul Kedi Oteli Hizmeti

PitaPet kedi oteli olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize ve sevgili minik dostlarımıza sağlıklı, mutlu, huzurlu ve stressiz bir yaşam alanı oluşturmak. Profesyonel olan pet bakıcımızla can dostlarımızı en iyi koşullarda bakım ve konaklama hizmeti sunmaktayız. İş seyahatlerinde ya da tatillerde evcil kedilerini bırakacak yer bulamayanlar için açılan otelimizde günlük konaklama 30-50 TL arasında değişmektedir. Otelimizde, minik dostlarımızı en az kendi evlerindeki kadar rahat edebilmeleri için rahatça gezinebilecekleri oyun parkları ve güvenli dış bahçesiyle donattık. Kedi pansiyonu hizmetimiz evcil hayvanlarla iletişimde tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından, sevgiden ve kaliteden asla taviz vermeyen, sizlere profesyonel bir hizmet verebilmek için kuruldu.

Kedi Oteli Hizmetinde Aradığınız Kalite

Hedefimiz; profesyonellik ve hayvan sevgisinin ruhunu bir araya getirerek, kedinize huzurlu, stressiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Sizden ve alışık olduğu ortamdan uzakta kalan can dostlarımızla kurduğumuz sıcak iletişimle güvende hissetmelerini ve onların mutlu olmaları için çaba gösteriyoruz. Kedi pansiyonu hizmetimizde misafirlerimizekonforlu, geniş hijyenik konaklama alanları, taze içme suyu ve bunun yanında sakin bir müzik yayını ile hizmet sunuyoruz.

Otelimize kedinizin kabul şartları;

  • Aşıları ve veteriner hekim kontrolleri eksiksiz olmalı
  • Eğer kedinizin özel bir bakım ihtiyacı varsa muhakkak bildirilmeli
  • Kedinizin kullandığı özel mama ya da ilaç varsa yanında getirilmeli

Bağlantılı olduğumuz veteriner poliklinik üzerinden uzman hekim kadromuzla 7/24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Alışık olduğu ortamdan ve sizden ayrı kalan dostlarımızla kurduğumuz samimi iletişimle güvende hissetmelerini ve mutlu olmalarını sağlıyoruz. Otelimize ödemelerinizi nakit yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.