PitaPet Nakil Kimdir ?

PitaPet’e Hemen Ulaşın !

PitaPet Nakil bünyesinde sunduğumuz pet taksi, pet kargo, hayvan kargosu ve pet transfer hizmetleri esnasında firmamızın minik dostlarımıza bakış açısıyla ilgili merak ettiklerinizi vizyon ve misyonumuzu okuyarak öğrenebilir, daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın !

0 545 711 81 51

Pazartesi-Pazar (08:00-00:00)

Bize Mail Atın !

Misyon

Güvenli Taşıma

Pita Pet Taşımacılık Ltd. Şti. Değerli dostlarınızı daima güvenle taşımayı hedefleyerek çalışmalarını planlamış ve devam ettirmektedir.

Sektörde en temel hedeflerimizin başında sağlıksız koşullarda yapılan transfer ve ulaşım hizmetlerinin konforunu ve kalitesini yükseltmek, yolcuların sağlıklı koşullarda taşınmasına destek vermektir. Bu bağlamda ulaşım koşullarını en üst seviyeye çıkardığımıza inanmakta ve bu koşulların sağlanabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf etmekteyiz. Fiyatlarımızı Siz takipçilerimiz adına daha ulaşılabilir ücretlerle güncellemiş bulunmaktayız.

Ayrıca Pita Pet olarak yuva bulacak olan dostlarımıza ayrıca destek vermek ister, can dostlarımızın kötü taşıma koşullarından kurtulması için fiyat politikamızda bir ayrıcalık da tanıyor olacağımızı önemle belirtmek isteriz. Detaylara ‘Fiyatlar’ bölümünden erişebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Vizyon

Lojistik Alanda Pazar Lideri

Hedefimiz taşımacılık alanında pazar lideri olmaktır. Çalışmalarımızın pazarda benzer işler yapan şirketlere ilham vermesini hedefliyoruz.