Birlikte aynı evde yaşadığınız köpeğin ırkı ve cinsini bilmeniz onun bakımını daha sağlıklı yapmanız anlamına gelmektedir. Köpeğiniz bir Golden ise çok şanslısınız demektir. Bu ırk köpekler ev arkadaşı olarak en çok tercih edilen köpekler arasında yer almaktadır. OIdukça sevimli olan bu köpekler evde oldukça mutlu olmanızı sağlayacaktır. Çok hızlı kilo alan bu ırkın evde sıkıntı yaratabilecek tek özelliği; oyuncak verilmemesi durumunda koltuk kenarlarını kemirmeleridir. Her ne kadar evde rahat etmenizi sağlasalar da Golden köpek ırkı tümüyle bir bahçe köpeğidir ve hareketli yapısı ile apartmanda yaşamaya uygun değildir. Kökeni İngiltere’ye dayanan ve yaklaşık 10 yıl kadar yaşayan Goldenlar, ihtiyaçlarının karşılanması durumunda oldukça sessiz ve uyumlu köpeklerdir. Bu sevimli dostunuzun taşınması söz konusu olduğunda PitaPet olarak sizlerin yanındayız.

Dostlarınızı Güvenle Taşıyoruz !

PitaPet olarak hayvan dostlarınızın taşınması ve istediğiniz adrese teslim edilmeleri konusunda sizlerin yanındayız. Köpek transferi konusu oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Hayvanların evdeki rahatlığını ve güvenli ortamını onlara sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. PitaPet ile köpek nakil hizmetini en kaliteli şekilde vermeye çalışmaktayız.

Köpeğinizin istediğiniz adresten alınıp yeniden istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlamaktayız. Bu sırada sizin bize güvenmeniz ve dostunuzu teslim etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Yolculuk sırasında sıkıntı yaşamamak için dostunuzla ilgili bilmemiz gereken bilgileri bize vermeniz önem arz etmektedir. Ayrıca aşılarını ve bakımlarını gösteren bir belgeyi de sizden PitaPet olarak istemekteyiz.

İşte Yola Çıkıyoruz !

Sevimli dostlarınızın transfer işlemleri tamamlandıktan ve gerekli belgeler teslim edildikten sonra sıra bize gelmiş durumdadır. Köpeğinizin çıkacağı yolculuğun süresine göre onun için gerekli yiyecek ve içeceğinin hazırlanması ve yolculuk sırasında rahat bir ortamda yolculuk yapması için çalışmalar yapmaktayız. Bu yolculuktan sizlerin memnun kalması ve sevgili köpeğinizin rahat etmesi bizim için en önemli iştir.